KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 14908040
nr 1490 8040
Färgetsning
Sowa + Reiser, Disney, numrerad 100/500. Bildmått: 4x4, yttermått inklusive ram: 19x19 cm. Signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 september 2022
kl 19:31:16
150 kr